Frez trzpieniowy 3,5mm 4 ostrza HSS-Co kobaltowy din844 chwyt din1835A Sherwood SHR0613703F PRO20 MTM
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3,5mm 4 ostrza HSS-Co kobaltowy din844 chwyt din1835A Sherwood SHR0613703F
Sherwood SHR-061-3703F
SHR0613703F
SM.CK016,39,3ZLNE
Typ ostrza: spiralne 30°. Wymiary wg DIN 844. Chwyt wg DIN 1835A.
Tolerancja metryczna
Średn. nomin.: aż do 38mm. Limit tolerancji: +0.0630, -0.0130.
Średn. nomin.: powyżej 38mm. Limit tolerancji: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 3.50 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Cutting Direction | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140273801 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | End Mill |
| Finish/Coating | Bright |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 11 mm |
| Flute Type | Helical |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; Keyways;Slotting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Długość całk. | 55 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | DIN 844; DIN 1835A |
| Sup. Part No. | SHR-061-3703F |
| UNSPSC Code | 23241614 |