Frez trzpieniowy 3,5mm TiN KC3 Throwaway Kennedy KEN0623100K PRO19-20
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3,5mm TiN KC3 Throwaway Kennedy KEN0623100K
Kennedy KEN-062-3100K
KEN0623100K
Frez trzpieniowy Throwaway 3.5mm TiN KC3
KEN-062-3100K
SM.CK016,23,4ZLNE
Powłoka TiN pozwalająca na wysokie prędkości skrawania oraz zwiększająca wydajność narzędzia.
Seria krótka
Seria długa
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Kennedy |
| Supplier Part No. | 0623100K |
| EAN13 Barcode | 5036140092709 |
| Długość całk. | 25.5 mm |
| Chuck Clearance | 12 mm |
| Średnica freza | 3.5 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 5.5 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Finish/Coating | TiN |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Średnica chwytu | 6 |
| Liczba ostrzy | 3 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Corner Radius | |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Type | Standard |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short |
| Zastosowanie w materiałach | Steel; Cast Iron; Nonferrous Metals;Aluminium; Aluminium Alloys |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Set Type | Individual Mill |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Helix Direction | Prawy |
| Standard, norma |