Frez trzpieniowy 32mm x25mm do zdzierania długi HSS-Co 5% koblatowy Sherwood SHR0616731G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 32mm x25mm do zdzierania długi HSS-Co 5% koblatowy Sherwood SHR0616731G
Sherwood SHR-061-6731G
SHR0616731G
KC-016,455,7ZN/SM.[NM]
Kształt sworznia
Do zastosowania, gdy wymagana jest duża prędkość zdejmowania materiału. Wykończenie na połysk. Typ rowka: 25° spiralny, zgrubny ścięty. Średnica chwytu do js14.
Tolerancje metryczne. Średnica ± 0,127mm
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 32mm |
| EAN13 | 5036140276772 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 50mm |
| No. of Flutes | 6 |
| Długość całkowita | 108mm |
| Średnica chwytu | 25mm |
| Oznaczenie | SHR-061-6731G |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 450 g |