Frez trzpieniowy 3/32" calowy HSS-Co KC3 kobaltowy Kennedy KEN0621560K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3/32" calowy HSS-Co KC3 kobaltowy Kennedy KEN0621560K
Kennedy KEN-062-1560K
KEN0621560K
3/32" FREZ TRZPIENIOWY Throwaway KC3 HSS-Co Kennedy
KEN-062-1560K
SM.CK016,26,9ZLNE
Narzędzia Cromwell
Seria długa - metryczny
Odpowiednie do nawiercania otworów i frezowania. Frezy
osadzone są w adaptorach / uchwytach wiertarskich za
pomocą śruby nastawnej która znajduje się na chwycie mocującym , co pozwala na szybką i łatwą wymianę narzędzia.
* Wyjątkiem są frezy kuliste 1mm, 2mm, i 1/16" które posiadają 2 ostrza.
Do frezowania rowków i otworów nieprzelotowych. Frezy mocowane są w adaptorach/uchwytach za pomocą wkrętu dociskowego na spłaszczeniu chwytu, co zapewnia szybką i łatwą wymianę frezu. Średnica chwytu: 1/4"
Tolerancje calowe:
Średnica: Ponad 1/16" ~ do 1/4". Tolerancja: +0.0005, -0.0013.
Frezy walcowo-czołowe KC3 Kennedy dostępne są bez pokrycia, z pokryciem TiN lub TiCN.
Pokrycie TiN (azotek tytanu) zapewnia twardość powierzchniową około 2300HV, co daje zwiększoną odporność na ścieranie, większą wydajność i dłuższy czas użytkowania narzędzia.
Pokrycie TiCN (węglikoazotek tytanu) zapewnia twardość powierzchniową około 3000-3500 HV, co daje doskonałą odporność na ścieranie i dobrą odporność na temperaturę. To pokrycie stosuje się w tym samym celu jak TiN oraz do obróbki twardych stali, stali nierdzewnej, żeliwa, mosiądzu i brązu.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 1/2 in |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 3/32 in |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140277045 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość rowków, części roboczej | 1/4 in |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium i stopy |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie, frezowanie | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 11/4 in |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 1/4 |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | 0621560K |
| UNSPSC Code | 23241614 |