Frez trzpieniowy 3mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626080K
Kennedy KEN-062-6080K
KEN0626080K
Frez trzpieniowy Throwaway 3mm TiCN L/S KC3
KEN-062-6080K
SM.CK016,26,5ZLNE
Seria długa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 14.5 mm |
| Średnica | 3mm |
| EAN13 Barcode | 5036140093133 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 7.5 mm |
| Długość całkowita | 34mm |
| Supplier Part No. | 0626080K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 10 g |