Frez trzpieniowy 3x14mm z węglika 2 ostrza z powłoką Q SwissTech SWT1657426A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 3x14mm z węglika 2 ostrza z powłoką Q Swisstech SWT1657426A
Swisstech SWT-165-7426A
SWT1657426A
3.0x14.0 2FL LONG REACH SLOT DRILL Q-COAT Swisstech SWT1657426A
Swisstech SWT-165-7426A
SM.CK016,173,4ZLNE
Seria 74 Dugie ostrze
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta.
Tolerancja części tnącej: h10. Tolerancja chwytu h6. Węglik spiekany z powłoką Q
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 3 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140207165 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | AlTiN |
| Długość rowków, części roboczej | 4.5 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long Reach |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Cast Iron |
| Ziarnistość materiału | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie, frezowanie | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 50 mm |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | 14 mm |
| Reach Type | Extended Reach Neck |
| Seria | 74 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SWT-165-7426A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 3mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 50mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 4.5mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | |
| Wykończenie, powłoka | AlTiN |
| Coolant Delivery | |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |