Frez trzpieniowy 4mm HSS-Co 8% TiAIN chwyt Weldon 3 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630564A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 4mm HSS-Co 8% TiAIN z chwytem Weldona 3 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1630564A
Swisstech SWT-163-0564A
SWT1630564A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, 3 ostrza 4.0 TiAlN Swisstech SWT1630564A
SWT-163-0564A
SM.CK016,45ZLNE
Seria 05 - Seria krótka Wymiary wg DIN 327
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-0564A |
| EAN13 Barcode | 5036140202238 |
| Długość całk. | 51mm |
| Waga 10 elementów | 112 g |
| Średnica | 4 mm |
| Długość rowków lub robocza | 7mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 4 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 51 mm |
| Product Number | |
| Seria | 05 |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość rowków lub robocza | 7 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 327 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | TiAlN |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |