Frez trzpieniowy 4mm HSS-Co 8% chwyt Weldon długi SwissTech SWT1631004A PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 4mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona długi Swisstech SWT1631004A
Swisstech SWT-163-1004A
SWT1631004A
SM.CK016,52,6ZLNE
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
Średnice cięcia
3 - 6mm do +0.04 -0.0.
8 - 20mm do +0.05 -0.0.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 4mm |
| EAN13 Barcode | 5036140203402 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 63mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Sup. Part No. | SWT1631004A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 61 g |