Frez trzpieniowy 4mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616411B PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 4mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616411B
Sherwood SHR-061-6411B
SHR0616411B
KC-016,125,1ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica freza | 14 mm |
| EAN13 | 5036140176966 |
| ecl@ss | 21010504 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Head Diameter | 14mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| No. of Teeth | 4 |
| Długość całkowita | 60.5 mm |
| Promień | 4mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1835/D |
| Oznaczenie | SHR-061-6411B |
| System pomiarowy | Metryczny |
| UNSPSC | 23241628 |
| Waga elementu | 54 g |