Frez trzpieniowy 4mm kulisty 3-ostrzowy Kennedy KEN1614080K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 4mm kulisty 3-ostrzowy Kennedy KEN1614080K
Kennedy KEN-161-4080K
Frez trzpieniowy z węglika z czołem kulistym 4mm 3FL
KEN-161-4080K
Opis produktu
Seria zwykła - 3-zębne metrycznePozwalają na wykonanie operacji takich jak skrawanie boczne, nacinanie oraz pionowe wiercenie otworów. Hałas jest również znacząco zredukowany. Ostrza czołowe w standardzie. Wykonano zgodnie z Ansi Standards.
Tolerancje
Średnica (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 4mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right |
| Kod EAN13 | 5036140098008 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | Bez powłoki, niepokryty |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 14mm |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Regular |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie do | Mosiądz; aluminium; Non Ferrous; Other soft materials |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling; High-feed Milling; Slotting; Plunging |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 3 |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Waga całkowita | 0.02 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | ANSI Standards |
| Nr produktu | - |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 20g |
KEN1614080K
FREZ TRZPIENIOWY Z węglika Z CZOLEM KULISTYM 4mm 3FL Kennedy
KEN-161-4080K
SM.CK016,52ZLNE
Narzędzia Cromwell