Frez trzpieniowy 5,5mm krótki 2 ostrza HSS S210T Sherwood SHR0615608J
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5,5mm krótki 2 ostrza HSS S210T Sherwood SHR0615608J
Sherwood SHR-061-5608J
SHR0615608J
x Sherwood SHR0615608J SHR0615608J
SHR-061-5608J
SM.CK016,36,3ZLNE
Stosowane do frezowania rowków i szczelin. Jasne wykończenie. Typ zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 5.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275546 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 8mm |
| Długość całkowita | 52mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5608J |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 20 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 5.5mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 52mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 8mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |