Frez trzpieniowy 5mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 2 ostrza 42 stopnie SwissTech SWT1631505A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 2 ostrza 42 stopnie Swisstech SWT1631505A
Swisstech SWT-163-1505A
SWT1631505A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon, 2 ostrza 5.0, kąt 42 Swisstech SWT1631505A
SWT-163-1505A
SM.CK016,47,7ZLNE
Seria 15 - SHH-2WR HSS-Co 8% - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Posiadają ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Średnica cięcia trzpienia do +0.04 -0.0. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 Barcode | 5036140204232 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-1505A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 60 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 5mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 57mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 13mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie, frezowanie | Finishing Profiling Semi-finishing Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Regular |