Frez trzpieniowy 5mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626160K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5mm TiCN L/S KC3 Throwaway Kennedy KEN0626160K
Kennedy KEN-062-6160K
KEN0626160K
Frez trzpieniowy Throwaway 5mm TiCN L/S KC3
KEN-062-6160K
SM.CK016,26,5ZLNE
Seria długa
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 17.5 mm |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 Barcode | 5036140093171 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 12.5 mm |
| Długość całkowita | 44.5 mm |
| Supplier Part No. | 0626160K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 10 g |