Frez trzpieniowy 5mm długi 2 ostrza HSS 5230T Sherwood SHR0615806G PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 5mm długi 2 ostrza HSS 5230T Sherwood SHR0615806G
Sherwood SHR-061-5806G
SHR0615806G
KC-016,53,6ZN/SM.[NM]
Stosowane do frezowania rowków i szczelin. Jasne wykończenie. Typ zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 | 5036140275911 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12.5 mm |
| Długość całkowita | 70mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5806G |
| UNSPSC | 23241614 |
| Weight per 5 | 15 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 5mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 70mm |
| Numer produktu | |
| Seria | 5230T |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 12.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | Keyways Plunging Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Long |