Frez trzpieniowy 5mm węglikowy 2 ostrza TiAlN SwissTech SWT1614865A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Swisstech Frez trzpieniowy 5mm węglikowy 2 ostrza TiAlN SWT1614865A
Swisstech SWT-161-4865A
SWT1614865A Swisstech FREZ TRZPIENIOWY węglikOWY 3-ZEBNY 5mm TiAlN
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4865A |
| EAN13 Barcode | 5036140199897 |
| Długość całk. | 50mm |
| Średnica | 5 mm |
| Długość rowków lub robocza | 14mm |
| Waga elementu | 13 g |
| Średnica chwytu | 6mm |