Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% TiCN chwyt Weldon 2 ostrza kulisty SwissTech SWT1631206A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% TiCN z chwytem Weldona 2 ostrza kulisty Swisstech SWT1631206A
Seria 12 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancjhwya części tnącej e8. Tolerancja ctu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Swisstech SWT-163-1206A
SWT1631206A
6.0 WELDON LONG 2FL B/NOSE S/DRILL-8% CO Swisstech SWT1631206A
Swisstech SWT-163-1206A
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 6 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Cutting Direction | Right |
| EAN13 Barcode | 5036140204003 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Finish/Coating | Uncoated |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 13mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long |
| Materiał | Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Aerospace Alloys; Alloy Steel; Aluminium; Aluminium Alloys; Brass; Bronze; Cast Iron; Copper; Nonferrous Metals;Stainless Steel; Steel |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 68mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 12 Long |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Weldon |
| Standard, norma | Weldon Shank to DIN 1835B. Dimensions to DIN 844. |
| Supplier Part No. | SWT-163-1206A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 75 g |
Informacje dodatkowe
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 6mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 68mm |
| Model, kod produktu | |
| Seria | 12 Long |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 13mm |
| Typ chwytu | Weldon |
| Cutting Direction | Right |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie | Brak |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
SM.CK016,58ZLNE