Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 2 ostrza 42 stopnie SwissTech SWT1631506A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 2 ostrza 42 stopnie Swisstech SWT1631506A
Swisstech SWT-163-1506A
SWT1631506A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon, 2 ostrza 6.0, kąt 42 Swisstech SWT1631506A
SWT-163-1506A
SM.CK016,47,7ZLNE
Seria 15 - SHH-2WR HSS-Co 8% - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Posiadają ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Średnica cięcia trzpienia do +0.04-0.0. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-1506A |
| EAN13 Barcode | 5036140204249 |
| Długość całk. | 57mm |
| Weight per 5 | 62 g |
| Średnica | 6 mm |
| Długość rowków lub robocza | 13mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 6 mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całk. | 57 mm |
| Product Number | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość rowków lub robocza | 13 mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | |
| Grupa materiałowa | M42 |
| Powłoka, wykończenie powierzchni | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | Finishing Profiling Semi-finishing Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Regular |