Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 3 ostrza SwissTech SWT1630906A PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 3 ostrza Swisstech SWT1630906A
Swisstech SWT-163-0906A
SWT1630906A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon'a 6.0 Swisstech SWT1630906A
SWT-163-0906A
SM.CK016,39ZLNE
Seria 9 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
Średnice cięcia
3 - 6mm do +0.04-0.0.
8 - 20mm do +0.05-0.0.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-0906A |
| EAN13 Barcode | 5036140203037 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość całk. | 57mm |
| Średnica | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 13mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Waga elementu | 133 g |