Frez trzpieniowy 6mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616413D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm HSS do krawędzi wklęsły Sherwood SHR0616413D
Sherwood SHR-061-6413D
SHR0616413D
SM.CK016,174ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica freza | 22 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140176980 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Finish/Coating | Bright |
| Head Diameter | 22mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| No. of Teeth | 4 |
| Długość całk. | 63.5 mm |
| Promień | 6mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Standard, norma | DIN 1835/D |
| System pomiarowy | Metric |
| UNSPSC Code | 23241628 |
| Waga | 109 g |