Frez trzpieniowy 6mm TiCN KC3 Throwaway Kennedy KEN0625200K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm TiCN KC3 Throwaway Kennedy KEN0625200K
Kennedy KEN-062-5200K
KEN0625200K
SM.CK016,25,5ZLNE
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Kennedy Industrial |
| Chuck Clearance | 15mm |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140093034 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 9.5 mm |
| Długość całk. | 36mm |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 10 g |