Frez trzpieniowy 6mm długi HSS-Co 8% chwyt Weldon 2 ostrza kobaltowy SwissTech SWT1630306A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm długi HSS-Co 8% z chwytem Weldona 2 ostrza kobaltowy Swisstech SWT1630306A
Swisstech SWT-163-0306A
SWT1630306A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8% z chwytem Weldona, 2 ostrza, długi 6.0 Swisstech SWT1630306A
SWT-163-0306A
SM.CK016,52,6ZLNE
Seria 03 - Seria długa Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej e8. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241605 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-0306A |
| EAN13 Barcode | 5036140201651 |
| Długość całk. | 68mm |
| Średnica | 6 mm |
| Długość rowków lub robocza | 13mm |
| Waga 10 elementów | 153 g |
| Średnica chwytu | 6mm |