Frez trzpieniowy 6mm krótki 2 ostrza HSS S210T Sherwood SHR0615609K PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm krótki 2 ostrza HSS S210T Sherwood SHR0615609K
Sherwood SHR-061-5609K
SHR0615609K
x Sherwood SHR0615609K SHR0615609K
SHR-061-5609K
SM.CK016,36,3ZLNE
Stosowane do frezowania rowków i szczelin. Jasne wykończenie. Typ zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122: Part 4: 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: ~ aż do 3.00. Tolerancja: +0.013, -0.033.
Średnica: Metryczne: ponad 3.00 ~ aż do 6.00. Tolerancja: +0.020, -0.038.
Średnica: Metryczne: ponad 6.00 ~ aż do 10.00. Tolerancja: +0.025, -0.046
Średnica: Metryczne: ponad 10.00 ~ aż do 18.00. Tolerancja: +0.033, -0.058
Średnica: Metryczne: ponad 18.00 ~ aż do 30.00. Tolerancja: +0.041,-0.071
Średnica: Metryczne: ponad 30.00 ~. Tolerancja: +0.051, -0.089
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-5609K |
| EAN13 Barcode | 5036140275553 |
| Długość całk. | 52mm |
| Średnica | 6mm |
| Waga elementu | 20 g |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 8mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 6 mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 52 mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 6 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 8 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Bright |