Frez trzpieniowy 6mm z gwintowanym chwytem HSS-Co TiAlN SwissTech SWT1633766A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 6mm z gwintowanym chwytem HSS-Co TiALN Swisstech SWT1633766A
Swisstech SWT-163-3766A
SWT1633766A
6.0 SCR LONG END MILL-TiAlN-8% Co Swisstech SWT1633766A
SWT-163-3766A
SM.CK016,63,7ZLNE
Seria 37 - Seria długa Wymiary wg DIN 844.
Ostrza czołowe. Chwyt gwintowany wg DIN 1835D.
Tolerancje średnicy części tnącej +0.04 -0.0
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki), HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287693 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 68mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-3766A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Weight per 5 | 74 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 6mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 68mm |
| Seria | 37 |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 24mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835D DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiALN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |