Frez trzpieniowy 8mm HSS-Co 8% chwyt Weldon 3 ostrza SwissTech SWT1630908A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm HSS-Co 8% z chwytem Weldona 3 ostrza Swisstech SWT1630908A
Swisstech SWT-163-0908A
SWT1630908A
Frez trzpieniowy HSS-Co 8%, chwyt Weldon'a 8.0 Swisstech SWT1630908A
SWT-163-0908A
SM.CK016,48,9ZLNE
Seria 9 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt Weldon'a wg DIN 1835B.
Średnice cięcia
3 - 6mm do +0.04 -0.0.
8 - 20mm do +0.05 -0.0.
HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-163-0908A |
| EAN13 Barcode | 5036140203051 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość całkowita | 69mm |
| Średnica | 8mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość rowków, części roboczej | 19mm |
| Waga elementu | 375 g |