Frez trzpieniowy 8mm Throwaway 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy KC3 Kennedy KEN0620240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm Throwaway 3 ostrza HSS-Co 5% kobaltowy KC3 Kennedy KEN0620240K
Kennedy KEN-062-0240K
KEN0620240K
KC-016,30,4ZN/SM.[NM]
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Chuck Clearance | 19.7 mm |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 8 mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140092631 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 11 mm |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Zastosowanie w materiałach | Stal, żeliwo, metale nieżelazne, aluminium, stopy aluminium |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; End Milling |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Długość całkowita | 47.5 mm |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard |
| Set Type | Individual Mill |
| Średnica chwytu | 10 mm |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | KEN-062-0240K |
| UNSPSC | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Chuck Clearance | 19.7mm |
| Średnica freza | 8mm |
| Materiał | stal narzędziowa szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co, Cobalt High Speed Steel |
| Długość całkowita | 47.5mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 11mm |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Aluminium Alloys Cast Iron Nonferrous Metals Stal |
| Grupa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 3 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | End Milling Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Short |