Frez trzpieniowy 8mm długi HSS-Co 5% kobaltowy E431T Sherwood SHR0615480H
dostępny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowy 8mm długi HSS-Co 5% kobaltowy E431T Sherwood SHR0615480H
Sherwood SHR-061-5480H
SHR0615480H
x Sherwood SHR0615480H SHR0615480H
SHR-061-5480H
SM.CK016,70,5ZLNE
Typ długi Typu E431T
Do frezowania profili i wykonywania otwartych rowków. Wykończenie na połysk. Typ rowka: 30° śrubowy.
Wyprodukowany wg normy BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: do 38,00mm. Tolerancja: +0,0630, -0,0130.
Średnica: Ponad 38,00mm. Tolerancja: +0,1250, -0,0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 8mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275386 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 34mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 79.5 mm |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5480H |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 33 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 8mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 79.5mm |
| Seria | E431T |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość rowków, części roboczej | 34mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Klasa materiałowa | M35 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |