Frez trzpieniowy krótki 2mm 2 ostrza TiCN HSS-Co 8% Swisstech SWT1632832A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
2.0 SCR SHORT 2FL SLOT DRILL-TICN-8% CO Swisstech SWT1632832A
SWT-163-2832A
Typ 28 - Typ krótki, pokrycie TiCN
Wymiary wg DIN 327. Z ostrzem centralnym. Chwyt gwintowany wg DIN 1835B. Średnica skrawania do e8. Średnica chwytu wg h6. Dostępne wykonanie ze stali HSS-Co 8% Niepokrywane (do ogólnej obróbki produkcyjnej), HSS-Co 8% pokrycie TiCN (wydłużony czas eksploatacji narzędzia i lepsze wykończenie powierzchni obrabianego materiału) i HSS-Co 8% pokrycie TiALN (dobre rozpraszanie ciepła i odporność na temperaturę, zmniejszone tarcie powierzchniowe i duża twardość powierzchniowa).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 2mm |
| EAN13 Barcode | 5036140373785 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość rowków, części roboczej | 4mm |
| Długość całkowita | 48mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SWT-163-2832A |
| UNSPSC Code | 23241605 |
| Waga 10 elementów | 102 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 2mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 48mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 4mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Flute Type | |
| Kierunek skrawania | |
| Standard, norma | |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | |
| Plunge Type | |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |