Frez trzpieniowz Ripper 14mm chwyt Weldon TiCN HSS-Co 8% SwissTech SWT1632544A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez trzpieniowz Ripper 14mm z chwytem Weldon’a TiCN HSS-Co 8% Swisstech SWT1632544A
Swisstech SWT-163-2544A
SWT1632544A
14mm HSS-COBALT STD WELDON F/P RIPPER-TICN Swisstech SWT1632544A
Swisstech SWT-163-2544A
SM.CK016,163ZLNE
Seria 25 - Seria zwykła Wymiary wg DIN 844
Ostrza czołowe. Chwyt wg DIN 1835B. Tolerancja części tnącej js12. Tolerancja chwytu h6. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | SwissTech |
| Średnica | 14mm |
| EAN13 Barcode | 5036140287211 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Supplier Part No. | SWT-163-2544A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 14mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca kobaltowa, HSS-Co |
| Długość całkowita | 84mm |
| Seria | 25 |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość rowków, części roboczej | 30mm |
| Typ chwytu | Weldon Flat |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | DIN 1835B DIN 844 |
| Klasa materiałowa | M42 |
| Wykończenie, powłoka | TiCN |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | js12 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |