Frez walcowo-czołowy 18mm krótki 4 ostrza HSS E410T Sherwood SHR0615126D PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 18mm krótki 4 ostrza HSS E410T Sherwood SHR0615126D
Sherwood SHR-061-5126D
SHR0615126D
x Sherwood SHR0615126D SHR0615126D
SHR-061-5126D
SM.CK016,72,9ZLNE
Typ krótki E410T
Do frezowania profili i wykonywania otwartych rowków. Wykończenie na połysk. Typ rowka : 30° śrubowy. Wyprodukowany wg normy BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje metryczne
Średnica: do 38,00mm. Tolerancja: +0,0630, -0,0130.
Średnica: Ponad 38,00mm ~. Tolerancja: +0,1250, -0,0000.
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | Sherwood |
| Supplier Part No. | SHR-061-5126D |
| EAN13 Barcode | 5036140274884 |
| Waga elementu | 265 g |
| Długość całk. | 88mm |
| Średnica chwytu | 16mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 35mm |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Średnica freza | 18mm |
| Materiał | High Speed Steel |
| Finish/Coating | Bright |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Typ chwytu | Threaded |
| End Mill Type | End Mill[txt] |
| Corner Radius | |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Flute Type | Helical |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Short |
| Kąt spirali | 30 ° |
| Zastosowanie dla frezowania | Profiling;Finishing;Slotting |
| Zastosowanie w materiałach | stal narzędziowa, stal stopowa, miedź, aluminium, stopy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Helix Direction | Prawy |
| Seria | E410T |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Standard, norma | BS122:Part 4 |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | mm |
| Średnica freza | 18 mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całk. | 88 mm |
| Numer produktu | |
| Seria | E410T |
| Średnica chwytu | 16 mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 35 mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Finish/Coating | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | End Mill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | mm |
| Typ długości | Short |