Frez walcowo-czołowy 3mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615401A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 3mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615401A
Sherwood SHR-061-5401A
SHR0615401A
x Sherwood SHR0615401A SHR0615401A
SHR-061-5401A
SM.CK016,51,8ZLNE
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 3mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275089 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 19mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całk. | 63.5 mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Sup. Part No. | 3082010300 |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 11 g |