Frez walcowo-czołowy 4,5mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615404D
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 4,5mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615404D
Sherwood SHR-061-5404D
SHR0615404D
x Sherwood SHR0615404D SHR0615404D
SHR-061-5404D
SM.CK016,51,8ZLNE
Stosowane do form oraz frezowania otworów i profili. Jasne wykończenie. Rodzaj zębów: spiralne 30°. Wyprodukowano zgodnie z BS 122 : Part 4 : 1980.
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 4.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140275119 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 31.5 mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 70mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SHR-061-5404D |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 15 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 4.5mm |
| Materiał | Stal szybkotnąca, HSS |
| Długość całkowita | 70mm |
| Seria | E304T |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość rowków, części roboczej | 31.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | BS 122 |
| Klasa materiałowa | M2 |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |