Frez walcowo-czołowy 5,5mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615406F
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 5,5mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615406F
Sherwood SHR-061-5406F
SHR0615406F
KC-016,53,6ZN/SM.[NM]
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 5.50 mm |
| EAN13 | 5036140275133 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 31.5 mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 76mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5406F |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 16 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 5.5mm |
| Materiał | HSS, stal szybkotnąca, High Speed Steel |
| Długość całkowita | 76mm |
| Numer produktu | |
| Seria | E304T |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 31.5mm |
| Typ chwytu | Threaded |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Alloy Steel Aluminium Stal węglowa Copper |
| Standard, norma | BS 122 |
| Grupa materiałowa | M2 |
| Neck Length | |
| Compatible Materials | |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Non-centre Cutting |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Zastosowanie dla frezowania | Finishing Profiling Slotting |
| Cutter Diameter Tolerance | k10 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| End Mill Type | End Mill |
| Reach Type | Standard Neck |
| Reach Length | |
| Typ długości | Long |
| Helix Direction | Prawy |