Frez walcowo-czołowy 6mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615407G
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez walcowo-czołowy 6mm długi 4 ostrza HSS E430T Sherwood SHR0615407G
Sherwood SHR-061-5407G
SHR0615407G
KC-016,53,6ZN/SM.[NM]
Tolerancje
Średnica: Metryczne: aż do 38.00. Tolerancja: +0.0630, -0.0130.
Średnica: Metryczne: ponad 38.00 ~. Tolerancja: +0.1250, -0.0000.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Sherwood |
| Średnica | 6mm |
| EAN13 | 5036140275140 |
| ecl@ss | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 35mm |
| No. of Flutes | 4 |
| Długość całkowita | 76mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Oznaczenie | SHR-061-5407G |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 16 g |