Frez węglikowy 0,8mm 2 ostrza powłoka Q Swisstech SWT1657304A SWT-165-7304A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 0,8mm 2 ostrza powłoka Q Swisstech SWT1657304A SWT-165-7304A
Seria 73 Długie ostrze
Posiada ostrza czołowe. Wykonane według standardów producenta. Tolerancja części tnącej: e8. Tolerancja chwytu h6. Węglik spiekany z powłoką Q
Średnica 0,8mm
Promień 0,4mm
Chwyt 4mm
Specification
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Brand | SwissTech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | 0.4 mm |
| Średnica freza | 0.8 mm |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140332041 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Finish/Coating | AlTiN |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1.2 mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 30° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Long Reach |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Carbon Steel;Alloy Steel;Hardened Steel;Cast Iron |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | Slotting; Profiling; Semi-finishing;Finishing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 45 mm |
| Plunge Type | Centre cutting |
| Reach Length | 8 mm |
| Reach Type | Extended Reach Neck |
| Seria | 73 |
| Średnica chwytu | 4 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | SWT-165-7304A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
Further Information
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 0.8mm |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całkowita | 45mm |
| Model, kod produktu | |
| Seria | 73 |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 1.2mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Cutting Direction | Prawy |
| Standard, norma | |
| Finish/Coating | AlTiN |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Cutter Diameter Tolerance | e8 |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |