Frez węglikowy 1,5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki SwissTech SWT1614801L PRO19
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 1,5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki Swisstech SWT1614801L
Swisstech SWT-161-4801L
SWT1614801L
SM.CK016,49,3ZLNE
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 1.50 mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199545 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 4.5 mm |
| Długość całk. | 40mm |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Sup. Part No. | SWT1614801L |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 7 g |