Frez węglikowy 10mm trzpieniowy 2 ostrza TiCN SwissTech SWT1614540A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 10mm trzpieniowy 2 ostrza TiCN Swisstech SWT1614540A
Swisstech SWT-161-4540A
SWT1614540A
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 10mm TiCN Swisstech SWT1614540A
SWT-161-4540A
SM.CK016,183,1ZLNE
Seria 45 - 2-zębne - Seria krótka Wymiary wg DIN 6535 HA
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4540A |
| EAN13 Barcode | 5036140199484 |
| Waga elementu | 68 g |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Długość całk. | 70mm |
| Średnica | 10 mm |
| Długość rowków lub robocza | 22mm |