Frez węglikowy 10mm trzpieniowy 3 ostrza krótki SwissTech SWT1614810A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 10mm trzpieniowy 3 ostrza krótki Swisstech SWT1614810A
Swisstech SWT-161-4810A
SWT1614810A
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 3 ostrza 10mm Swisstech SWT1614810A
SWT-161-4810A
SM.CK016,166,9ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4810A |
| EAN13 Barcode | 5036140199668 |
| Średnica chwytu | 10mm |
| Waga elementu | 71 g |
| Długość całk. | 60mm |
| Średnica | 10 mm |
| Długość rowków lub robocza | 22mm |