Frez węglikowy 11mm trzpieniowy 4 ostrza krótki TiCN SwissTech SWT1615041A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 11mm trzpieniowy 4 ostrza krótki TiCN Swisstech SWT1615041A
Swisstech SWT-161-5041A
11mm ST/SH SHORT CARBIDE END MILL - TiCN Swisstech SWT1615041A
SWT-161-5041A
Opis produktu
Seria 50 - 4-zębne - Seria krótkaOstrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 11mm |
| Kod EAN13 | 5036140286986 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 22mm |
| Długość całk./opak. | 60mm |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Nr produktu | SWT-161-5041A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 90g |
SWT1615041A
11mm ST/SH SHORT CARBIDE END MILL - TiCN Swisstech SWT1615041A
SWT-161-5041A
SM.CK016,229,8ZLNE