Frez węglikowy 12mm o ultradrobnym ziarnie do aluminium 2 ostrza krótki Kennedy KEN1619780K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
57,97 €
Cena regularna:
47,13 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 12mm o ultradrobnym ziarnie do aluminium 2 ostrza krótki Kennedy KEN1619780K
Kennedy KEN-161-9780K
KEN1619780K
KC-016,215,2ZN/SM.[NM]
Narzędzia Cromwell
Ostrza czołowe. Zaawansowana geometria ostrza jest idealna do obróbki aluminium i innych nieżelaznych materiałów. Projekt łamaczy pozwala na maksymalne odprowadzenie wiórów.
Tolerancje metryczne
Średnica: Ponad 1,00 ~ do 6,00. Tolerancja: +0,000, -0,050.
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 25,00. Tolerancja: +0,000, -0,080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka, producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Corner Radius | |
| Średnica freza | 12mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 | 5036140286634 |
| ecl@ss | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 26mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 45° stopni |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium; Nonferrous Metals |
| Grupa materiałowa | Ultrafine Micrograin |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging;Slotting;Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 83mm |
| Waga całkowita | 0.13 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Oznaczenie | KEN-161-9780K |
| UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 130 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 12mm |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całkowita | 83mm |
| Numer produktu | |
| Średnica chwytu | 12mm |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 26mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Nonferrous Metals |
| Grupa materiałowa | Ultrafine Micrograin |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie dla frezowania | Plunging Routing Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Short |