Frez węglikowy 15mm trzpieniowy 3 ostrza długi Sherwood SHR1613300K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 15mm trzpieniowy 3 ostrza długi Sherwood SHR1613300K
Sherwood SHR-161-3300K
SHR1613300K
SM.CK016,188,4ZLNE
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | Sherwood |
| Średnica | 15mm |
| EAN13 Barcode | 5036140286788 |
| eCl@ss Code | 21010504 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 32mm |
| Długość całk. | 89mm |
| Średnica chwytu | 15mm |
| Sup. Part No. | . |
| UNSPSC Code | 23241605 |