Frez węglikowy 16mm o ultradrobnym ziarnie do aluminium 2 ostrza krótki Kennedy KEN1619790K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
94,84 €
Cena regularna:
77,11 €
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 16mm o ultradrobnym ziarnie do aluminium 2 ostrza krótki Kennedy KEN1619790K
Kennedy KEN-161-9790K
KEN1619790K
16mm 2FL CARBIDE AL-KARB MILLING CUTTER Kennedy KEN1619790K
Kennedy KEN-161-9790K
SM.CK016,355,7ZLNE
2-zębne, Seria krótka - metryczne
Ostrza czołowe. Zaawansowana geometria ostrza jest idealna do obróbki aluminium i innych nieżelaznych materiałów. Projekt łamaczy pozwala na maksymalne odprowadzenie wiórów.
Tolerancje metryczne
Średnica: Ponad 1,00 ~ do 6,00. Tolerancja: +0,000, -0,050.
Średnica: Ponad 6,00 ~ do 25,00. Tolerancja: +0,000, -0,080.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Promie naroża | |
| Średnica freza | 16mm |
| Cutter Diameter Tolerance | h10 |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| EAN13 Barcode | 5036140286641 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Długość rowków, części roboczej | 26mm |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kąt spirali | 45 ° |
| Helix Direction | Prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Solid Carbide |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium; Nonferrous Metals |
| Klasa materiałowa | Ultrafine Micrograin |
| Zastosowanie, frezowanie | Plunging;Slotting;Routing |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Długość całkowita | 83mm |
| Waga całkowita | 0.23 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Tolerancja średnicy chwytu | h6 |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Supplier Part No. | 1619790K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 230 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 16mm |
| Materiał | Solid Carbide |
| Długość całkowita | 92mm |
| Średnica chwytu | 14mm |
| Długość rowków, części roboczej | 32mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Zastosowanie w materiałach | Aluminium Nonferrous Metals |
| Klasa materiałowa | Ultrafine |
| Wykończenie, powłoka | Bez powłoki |
| Liczba ostrzy | 2 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Zastosowanie, frezowanie | Plunging Routing Slotting |
| End Mill Type | Slot Drill |
| Typ długości | Short |