Frez węglikowy 1mm trzpieniowy 3 ostrza krótki SwissTech SWT1614801A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 1mm trzpieniowy 3 ostrza krótki Swisstech SWT1614801A
Swisstech SWT-161-4801A
SWT1614801A
Frez trzpieniowy węglikowy krótki, 3 ostrza 1mm Swisstech SWT1614801A
SWT-161-4801A
SM.CK016,49,3ZLNE
Seria 48 - 3-zębne - Seria krótka
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4801A |
| EAN13 Barcode | 5036140199538 |
| Długość całk. | 40.5 mm |
| Średnica | 1 mm |
| Długość rowków lub robocza | 4mm |
| Średnica chwytu | 4mm |
| Waga elementu | 7 g |