Frez węglikowy 2mm trzpieniowy 2 ostrza TiCN SwissTech SWT1614532A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 2mm trzpieniowy 2 ostrza TiCN Swisstech SWT1614532A
Swisstech SWT-161-4532A
SWT1614532A
Frez trzpieniowy węglikowy, 2 ostrza 2mm TiCN Swisstech SWT1614532A
SWT-161-4532A
SM.CK016,61,5ZLNE
Seria 45 - 2-zębne - Seria krótka Wymiary wg DIN 6535 HA
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiAlN (Duża odporność na wysokie temperatury, zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Opis produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| UNSPSC Code | 23241614 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Producent | SwissTech |
| Supplier Part No. | SWT-161-4532A |
| EAN13 Barcode | 5036140199392 |
| Waga elementu | 3 g |
| Długość całk. | 32mm |
| Średnica | 2 mm |
| Długość rowków lub robocza | 8mm |
| Średnica chwytu | 2mm |