Frez węglikowy 5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki SwissTech SWT1614805A
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 5mm trzpieniowy 3 ostrza krótki Swisstech SWT1614805A
Swisstech SWT-161-4805A
SWT1614805A
SM.CK016,59,8ZLNE
Ostrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Marka | SwissTech |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 Barcode | 5036140199613 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość robocza, ostrzy lub rowków | 14mm |
| Długość całk. | 50mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Sup. Part No. | SWT1614805A |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga | 13 g |