Frez węglikowy 5mm trzpieniowy 4 ostrza długi Sherwood SHR1616100K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 5mm trzpieniowy 4 ostrza długi Sherwood SHR1616100K
Sherwood SHR-161-6100K
SHR1616100K
Frez trzpieniowy węglikowy, 4 ostrza 5mm SHR1616100K
SHR-161-6100K
SM.CK016,37,5ZLNE
Dla optymalnej wydajności i maksymalnego usuwania pozostałości podczas zagłębiania, rowkowania i okrawania na lekkich stopach, mosiądzu, aluminium, elementach nieżelaznych i innych miękkich materiałach. Wykonano zgodnie z: USCTi Standards.
Tolerancje
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 1.00 ~ aż do 6.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.050.
Średnica nominalna (Metryczne): Ponad 6.00 ~ aż do 25.00. Limity tolerancji: +0.000, -0.080.
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Sherwood |
| Średnica | 5mm |
| EAN13 Barcode | 5036140187924 |
| eCl@ss Code | 21010500 |
| Długość rowków, części roboczej | 16mm |
| Długość całkowita | 51mm |
| Średnica chwytu | 6mm |
| Supplier Part No. | SHR-161-6100K |
| UNSPSC Code | 23241614 |
| Waga elementu | 30 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Średnica freza | 5mm |
| Materiał | Węglik |
| Długość całkowita | 51mm |
| Seria | |
| Średnica chwytu | 5mm |
| Długość rowków, części roboczej | 16mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Typ rowków | Spiralne |
| Kierunek skrawania | Prawy |
| Standard, norma | ANSI |
| Wykończenie, powłoka | Bright |
| Doprowadzenie chłodziwa | Z zewnątrz |
| Liczba ostrzy | 4 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Kąt spirali | 30 ° stopni |
| Cutter Diameter Tolerance | |
| Tolerancja średnicy chwytu |