Frez węglikowy 6,5mm trzpieniowy 4 ostrza krótki SwissTech SWT1615006L PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 6,5mm trzpieniowy 4 ostrza krótki Swisstech SWT1615006L
Swisstech SWT-161-5006L
6.5mm ST/SH SHORT CARBIDE END MILL Swisstech SWT1615006L
SWT-161-5006L
Opis produktu
Seria 50 - 4-zębne - Seria krótkaOstrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. HSS-Co 8% Niepokryte (Do podstawowej obróbki) HSS-Co 8% Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału), HSS-Co 8% Pokryte TiALN (Duża odporność na wysokie temperatury zmniejszone tarcie powierzchniowe kojarzone z najwyższą twardością powierzchni).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Średnica | 6,5mm |
| Kod EAN13 | 5036140286931 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 20mm |
| Długość całk./opak. | 50mm |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Nr produktu | . |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 25g |
SWT1615006L
6.5mm ST/SH SHORT CARBIDE END MILL Swisstech SWT1615006L
SWT-161-5006L
SM.CK016,67,3ZLNE