Frez węglikowy 8mm TiCN kulisty 2-ostrzowy SwissTech SWT1615338A PRO19-20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Frez węglikowy 8mm TiCN kulisty 2-ostrzowy Swisstech SWT1615338A
Swisstech SWT-161-5338A
Frez trzpieniowy węglikowy kulisty, 2-ostrzowy 8mm TiCN Swisstech SWT1615338A
SWT-161-5338A
Opis produktu
Seria 53 - Seria krótkaOstrza czołowe. Wykonane zgodnie z Normami Zakładowymi. Węglik Niepokryte (Do podstawowej obróbki), Pokryte TiCN (Zwiększona trwałość produktu i podniesiona jakość materiału).
Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Swisstech |
| Doprowadzenie chłodziwa | Zewnętrzne |
| Średnica freza | 8mm |
| Kierunek skrawania / kierunek cięcia | Right |
| Kod EAN13 | 5036140200395 |
| Kod eCl@ss | 21010500 |
| Powłoka, wykończenie | TiCN Coated |
| Długość rowków; długość robocza dla wierteł | 9mm |
| Helix Direction | Prawostronny, prawy |
| Typ długości | Short |
| Materiał | Węglik |
| Zastosowanie do | Aerospace Alloys; Alloy Steel; aluminium; aluminium Alloys; mosiądz; Bronze; żeliwo; miedź; Nonferrous Metals;Stal nierdzewna; Steel |
| Grupa materiałowa | Drobnoziarnisty |
| Zastosowanie dla frezowania | High Feed Milling |
| Liczba zakończeń skrawających | 1 |
| Liczba rowków | 2 |
| Długość całk./opak. | 59mm |
| Waga całkowita | 0.04 |
| Plunge Type | Centre Cutting |
| Reach Length | |
| Reach Type | Standard Neck |
| Seria | 53 Short |
| Średnica chwytu | 8mm |
| Typ chwytu | Plain Round |
| Standard, norma | |
| Nr produktu | SWT1615338A |
| Kod UNSPSC | 23241614 |
| Waga elementu | 40g |
SWT1615338A
Frez trzpieniowy węglikowy kulisty, 2-ostrzowy 8mm TiCN Swisstech SWT1615338A
SWT-161-5338A
SM.CK016,148,9ZLNE