Gąbka ścierna 110x140x5mm jednostronna średnia S/C 100szt. York Abrasives YRK2019510K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
$264.74
Cena regularna:
$215.24
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gąbka ścierna 110x140x5mm jednostronna średnia S/C Yamoto YRK2019510K
Yamoto YRK-201-9510K
YRK2019510K
Gąbka ścierna jednostronna 110x140x5mm S/C, GRAN. średnia Yamoto YRK2019510K
YRK-201-9510K
SM.CK016,251,3ZLNE
Gąbki pokryte obustronnie do ogólnego ścierania drewna.
Gąbki jednostronnie pokryte
Pojedynczo pokryte, bardzo elastyczne gąbki. Mogą być dopasowane do różnych form powierzchni. Dostępne w trzech granulacjach.
Rozmiar:
140 x 110 x 5mm
Specyfikacja
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | York |
| EAN13 Barcode | 5036140214637 |
| eCl@ss Code | 21011310 |
| Grade | Medium |
| Wysokość całkowita | 5 mm |
| Długość całkowita | 110 mm |
| Waga całkowita | 0.015 |
| Szerokość całk. | 140 mm |
| Supplier Part No. | 2019510K |
| UNSPSC Code | 31191505 |
| Waga | 15 g |
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Kolor | Dark Grey |
| Grade | Medium |
| Długość całkowita | 140mm |
| Szerokość całk. | 110mm |
| Typ produktu | Sponge |
| Materiał ścierny | |
| Abrasive Type | Coated |
| Application Guide | |
| Priced Per |