Gałka magnetyczna 19,1mm Kennedy KEN5538220K PRO20
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gałka magnetyczna 19,1mm Kennedy KEN5538220K
Kennedy KEN-553-8220K
GALKA MAGNETYCZNA 19.1mm DIA
KEN-553-8220K
Opis produktu
Magnes o kształcie podkowy. Przeciwne pola polaryzacyjne znajdują się na tym samym końcu oddzielone przegrodą. Posiada otwór i uchwyt. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 12.5mm |
| Średnica | 20mm |
| Średnica | 3/4" calowe |
| Kod EAN13 | 5036140116948 |
| Głębokosć całk./opak. | 19 |
| Długość całk./opak. | 14 |
| Waga całkowita | 0.024 |
| Szerokość całk./opak. | 19 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 2.00 kg |
KEN5538220K
GALKA MAGNETYCZNA 19.1mm DIA Kennedy
KEN-553-8220K
SM.CK016,16,6ZLNE
Narzędzia Cromwell