Gałka magnetyczna 32mm Kennedy KEN5538240K
dostępny na zamówienie
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Gałka magnetyczna 32mm DIA Kennedy KEN5538240K
Kennedy KEN-553-8240K
GALKA MAGNETYCZNA 32mm DIA
KEN-553-8240K
Opis produktu
Magnes o kształcie podkowy. Przeciwne pola polaryzacyjne znajdują się na tym samym końcu oddzielone przegrodą. Posiada otwór i uchwyt. Trwale magnetyczny.Specyfikacja produktu:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Producent | Kennedy Industrial |
| Depth | 19.5mm |
| Średnica | 1 1/4" calowe |
| Średnica | 32mm |
| Kod EAN13 | 5036140116962 |
| Głębokosć całk./opak. | 32 |
| Długość całk./opak. | 27 |
| Waga całkowita | 0.125 |
| Szerokość całk./opak. | 32 |
| Kod UNSPSC | 31380000 |
| Waga 100szt. | 13.0 kg |
KEN5538240K
GALKA MAGNETYCZNA 32mm DIA Kennedy
KEN-553-8240K
SM.CK016,67,9ZLNE
Narzędzia Cromwell